Oświadczenia woli

UWAGA !!! ZAKWALIFIKOWANIE KANDYDATA NIE JEST JEDNOZNACZNE Z JEGO PRZYJĘCIEM DO PRZEDSZKOLA.

DO 12.04.2024 RODZICE ZAKWALIFIKOWANYCH DZIECI MUSZĄ ZŁOŻYĆ POTWIERDZENIE WOLI PRZYJĘCIA W POSTACI PISEMNEGO OŚWIADCZENIA.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego w roku szkolnym 2024/2025

Adam M.

Wojciech K.

Zuzanna W.

„Dziel się Uśmiechem”

Program profilaktyczno-edukacyjny podczas którego dzieci poznają zasady prawidłowej higieny jamy ustnej, a także dowiadują się jak zapobiegać próchnicy zębów w 4 prostych krokach. Działania edukacyjne podejmowane w ramach akcji mają utrwalać u dzieci właściwe nawyki oraz zmniejszać skalę problemu próchnicy w Polsce.

Program „Kubusiowi Przyjaciele Natury”

to największy ogólnopolski program edukacyjny o tematyce ekologicznej dla przedszkoli. Celem programu jest zachęcanie najmłodszych do dbania o środowisko naturalne, uczenie szacunku dla przyrody, ale także kształcenie dobrych nawyków w zakresie odżywiania oraz aktywnego spędzania czasu i ruchu.

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „SensoSmyki”

Program ma na celu dostarczenie dzieciom żłobkowym, przedszkolnym   i szkolnym, oraz ich wychowawcom i rodzicom narzędzi i inspiracji, które będą zachętą do wielozmysłowego poznawania i odkrywania świata oraz wpłyną na harmonijną pracę układu nerwowego dzieci poprzez odpowiednią stymulację zmysłów oraz będą sprzyjały rozwojowi mowy.

Program „Przyjaciele Zippiego”

„Przyjaciele Zippiego”

Cel: międzynarodowy program promocji zdrowia psychicznego, który kształtuje i rozwija umiejętności psychospołeczne u małych dzieci w wieku 5-8 lat. Uczy różnych sposobów radzenia sobie z trudnościami i wykorzystywania nabytych umiejętności w codziennym życiu oraz doskonali relacje dzieci z innymi ludźmi. Nie koncentruje się on na dzieciach z konkretnymi problemami czy trudnościami, ale promuje zdrowie emocjonalne wszystkich małych dzieci.