Lista dzieci przyjętych

Lista dzieci przyjętych z kontynuacji

1 Alterman F.
2 Adfeld K.
3 Batkowski P.
4 Biegalska N.
5 Błachut M.
6 Błachut P.
7 Brozdowski D.
8 Brzozowski A.
9 Bzdyra N.
10 Nojek C.
11 Cedro O.
12 Ceglarska P.
13 Chojnacki K.
14 Chrzan A.
15 Chrzan D.
16 Cierebiej N.
17 Cieślik E.
18 Depciuch M.
19 Drogoś F.
20 Dworczyk T.
21 Espenschied J.
22 Florek W.
23 Frątczak F.
24 Fryc J.
25 Fulara B.
26 Gałęzyka M.
27 Gawlak H.
28 Gembara N.
29 Gnat A.
30 Góral L.
31 Górny M.
32 Górowska M.
33 Grabowiecki K.
34 Grycak T.
35 Halkiewicz J.
36 Hałas O.
37 Husak P.
38 Hyc A.
39 Janicki D.
40 Jarmoń J.
41 Jurga J.
42 Kaczałko M.
43 Kaliniak M.
44 Kanabrocki F.
45 Karbowska L.
46 Kazanowska Z.
47 Kiełbus G.
48 Klempouz M.
49 Zakrzewska - Pelc K.
50 Kowalczyk M.
51 Kowalczyk S.
52 Kozubal K.
53 Kroczek P.
54 Kubacka K.
55 Kubiak S.
56 Kucharski A.
57 Kujawa D.
58 Kulak M.
59 Kulaszka A.
60 Kuśmierczak F.
61 Kwiecień P.
62 Latusz L.
63 Loret Z.
64 Łacheciński D.
65 Łechtański H.
66 Mastalerz A.
67 Matusik B.
68 Mendyk J.
69 Misiak J.
70 Misiakiewicz I.
71 Naskręt N.
72 Nela G.
73 Nędza H.
74 Nocoń J.
75 Nowosielska K.
76 Oleszczuk P.
77 Oleszczuk M.
78 Ożóg Z.
79 Papierska N.
80 Paszkowski W.
81 Pawłowska P.
82 Piotrowski K.
83 Piszcz A.
84 Pitek S.
85 Pluta M.
86 Przybysz A.
87 Rajchel J.
88 Rosińska A.
89 Rosińska J.
90 Rychter M.
91 Sienkiewicz Z.
92 Sikorski D.
93 Skiba I.
94 Sokołowska M.
95 Sokołowski K.
96 Sokół A.
97 Stasiak W.
98 Stołowski W.
99 Strama M.
100 Szafrańska M.
101 Śliwa D.
102 Tarczoń H.
103 Tokarz W.
104 Tremska L.
105 Wateha N.
106 Wdowiak Z.
107 Węgrzyn G.
108 Widuch W.
109 Witek M.
110 Wódkiewicz P.
111 Zając F.
112 Zielińska Z.
113 Żelazowska N.
114 Żukowska H.

Lista dzieci zakwalifikowanych w procesie rekrutacyjnym

1 Bałuta A.
2 Bilek D.
3 Bolek L.
4 Borkowska Z.
5 Bosek L.
6 Brzęczek J.
7 Burzykowski F.
8 Ciężkowski A.
9 Czajka N.
10 Dołasińska W.
11 Dominas J.
12 Dominas M.
13 Dudzińska L.
14 Dziedzic J.
15 Ferenc C.
16 Filip N.
17 Frankowska N.
18 Gardziel N.
19 Gąsiorowski S.
20 Hajdasz E.
21 Jaszczur G.
22 Kacper S.
23 Kaziemko D.
24 Kiwer M.
25 Kodzis S.
26 Kopka J.
27 Kordeusz O.
28 Kowalski T.
29 Kroczek A.
30 Kuhn A.
31 Łągiewka I.
32 Maślak A.
33 Mieszko N.
34 Motyka I.
35 Niedziela F.
36 Paciejewski F.
37 Pawłowicz B.
38 Piaścik I.
39 Pielech M.
40 Plawgo T.
41 Porolniczak E.
42 Sadowska M.
43 Sierka K.
44 Szczepkowicz L.
45 Śnierzchalski A.
46 Traczyk A.
47 Walusiak M.
48 Wójcik N.
49 Zdeb M.

Lista dzieci przeniesionych z oddziału przedszkolnego - SP Kostrzyca

1 Kulesza F.
2 Bryniak E.
3 Jarowicka K.
4 Mójta O.
5 Piszcz - Steuer J.
6 Wesołowski M.
7 Tokarz M.

Lista dzieci niezakwalifikowanych ze względu na wiek

1 Repondek M.
2 Kowalik Z.
3 Stanisław S.
4 Rybiński J.
5 Tokarz A.

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Mysłakowicach ogłasza nabór na rok szkolny 2021/2022

Dokumenty :

pobierz - deklaracja o kontynuowaniu do przedszkola
pobierz - Karta zapisu dziecka do przedszkola
pobierz - O˜wiadczenie - potwierdzenie woli przyjęcia dziecka
pobierz - rekrutacja terminy 2021